poniedziałek, 16 lutego 2015

Somatodrol - magiczny suplement czy ściema?

somatodrol
Ostatnimi czasy bardzo dużo szumu w internecie wykreowane zostało wokół magicznego środka, zwanego Somatodrol. Każy zapewne widział reklamy, na których pokazują fotki przed i po, i opisują, że jest to środek działający praktycznie natychmiast. Czy jest tak w rzeczywistości? Naturalnie, że nie jest :)

Somatodrol to środek bazujący głównie na ZMA (postać helatowa cynku i kilku innych minerałów), L-argininie, L-ornitynie. Nie ma w nim magicznych składników, które nie byłyby dostępne w innych suplementach. Dodatkowo producent nie informuje nas, jaka jest procentowa zawartość składników. Jest to więc przysłowiowe kupowanie kota w worku.

Dlaczego więc produkt ten jest tak popularny? Chodzi mianowicie o marketing, i to mocno kiepskiej jakości. Produkt jest sprzedawany w ramach programu partnerskiego. Producent ustala cenę na powiedzmy 100 zł, z tego pośrednik w sprzedaży otrzymuje np. 50%. Jak zostanie zareklamowany produkt, to już producenta nie obchodzi. Także uważajcie na Somatodrol i nie dajcie się zwieść marketingowej papce, jaką oferują nam internetowi spamerzy.

Polecam topic na forum KFD: somatodrol - opinie.

2 komentarze:

  1. Produkt jest popularny ze względu na modę bycia fit, a nasza natura jest taka, że wszystko chcemy osiągnąć szybko. Po co się męczyc, jak mozna wziąć suple nikt nie myśli o tym, czy to fragment akcji marketingowej i czy zrobi sobie krzywdę ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Duzo tego na rynku, trzeba dobrac cos odpowiedniego pod siebie

    OdpowiedzUsuń